İstanbullu Gelin 52.Bölüm 4. Fragmanı

İstanbullu Gelin 52.Bölüm 4. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 1 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İstanbullu Gelin bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/m72su

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

2 Yorum Var

 1. MERAL

  1 Haziran 2018 - 21:49

  Bu güzel diziye şu ADEM karakterini sokmayacaktınız.Güzel diziyi bozuyor.Kötülükler yaparak.Kardeşlerine kumpas kurarak.Ama allahın sopası yok .Annesinden duyacağı haber onu biraz tetikler umarım.Süreyyanın triplerinden,,kendini naza çekmelerinden bıktık.Kocasına karşı hiç anlayışı yok.Osmana çok üzüldük.Şımarık Burcu’ya hak verecek değiliz.Nikah masasında bırakılmak hiç hoş değil.

  • nil

   4 Haziran 2018 - 14:01

   Burcu bence doğru olanı yaptı Osman haketti.Adem olmasa dizi o kadar güzel olmazdı.Sıkıcı olurdu

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.