İstanbullu Gelin 66.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 66.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 14 Aralık Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İstanbullu Gelin bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1kmua

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Esma Sultan Hastalığı İle Yüzleşiyor!

Garip düğün için heyecanlanırken, Esma hastalığını öğrenmenin şokuyla sarsılır. Emir’in ortadan kaybolması Faruk’un büyük öfkesine neden olur. Fikret, Adem için endişelenmekte, ona ulaşmaya çalışmaktadır. Dilara’dan aldığı bilgi ile Güneş’ten şüphelenen Senem’in içi içini yer, duruma el atar. Süreyya son günlerdeki gerilimli havanın dağılması için Faruk’a sürpriz yapmaya karar verir ancak onu da başka bir sürpriz beklemektedir.

1 Yorum Var

  1. berna

    13 Aralık 2018 - 02:33

    Diziye diyecek yok doğrusu. Sanki içinde yaşıyoruz. Ev halkı ve çalışanlar arasındaki sıcak mesafe bırakılmış. Gelinler süper bebekler canlılık vermiş diziye. Herkes mutlu ve memnun bu diziye bakarken. Çünkü insanın içini rahatlatan bir dizi. Silah, mafya, kavga, entrika olmadığı için çocuklarınızla seyredebileceğiniz aile dizisi. Adem müthiş rol yapıyor… Esma üzgün ama çok güzel düşünmüş yazmakla hatırlayabilir her şeyi. Günümüzün hastalığı olan bu unutkanlık hastalığı çok güzel yer almış dizide. iyi düşünmüşler… Huzur içinde, strese girmeden seyredebileceğimiz bu dizimizi 4 gözle bekliyoruz cumayı…

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.