İstanbullu Gelin 85.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 85.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İstanbullu Gelin bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/bp0zn

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Garip’in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Esma’nın Garip’in hayaliyle birlikte yaşamaya başlaması ise konakta farklı bir dönemi başlatır. Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya’nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip’in ölümüyle Boran’lar için farklı bir süreç başlar. Esma’nın hastalığının iyice ağırlaşması onu akıl almaz bir sonuca götürecektir.

4 Yorum Var

 1. Füsun

  15 Mayıs 2019 - 12:46

  Arkadaşlar gerçek hayat hikayesinden alıntı bu dizi. Yani sonunda ne yaşandıysa o olmak zorunda…. Ama yine de HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK :)

 2. Selin

  15 Mayıs 2019 - 09:40

  Çok mahsum bir aşk dı onlarınki ama ginede kavuştular az bile olsa

 3. Anonim

  15 Mayıs 2019 - 00:18

  Lütfen sonunu guzel bitirin.

 4. Seçil

  14 Mayıs 2019 - 23:02

  Dizide olsa insan üzülüyor ya?

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.